5 koleček a pár šipek ti ukáže,

jak ZLEPŠIT své VZTAHY, ZDRAVÍ a celý ŽIVOT!

Co ti e-booky přinesou?

 • Pochopení, kdo jsi TY
  Všechna nedorozumění a bolestí těla je z toho, že nevíme, kdo jsme. Nevíme, co tu máme na světě dělat, jaké jsou naše výzvy a úkoly. Nevíme, v čem se změnit. Ve chvíli, kdy to pochopíme, přestanou nás druzí lidé trápit a přestane nás bolet tělo.
 • Pochopení, kdo jsou druhé lidé
  Toužíme o porozumění s druhými lidmi, ale právě s těmi, kde o to stojíme nejvíc, nám to nejvíc drhne. Když najdeš, jako energii nesou druzí lidé, bude snadné s nimi vycházet, dávat jim to, co oni potřebují.
 • Zbavení se trápení a problémů
  Když člověk VÍ, tak kráčí životem s úsměvem na rtech a všechny problémy CHÁPE. Ví, proč je on sám potřebuje, a současně ví, co má dělat. Pak už nepotřebuje nepříjemné trenéry ani znamení těla - nemoc.

Co ti e-booky odnesou?

 • Nejistotu
  Známe to velmi dobře, jak se člověk cítí, když neví, proč se mu nepříjemné věci v životě dějí. Kdy nerozumí smutkům a trápením, která mu přinášejí druzí lidé. Kdy neví, proč ho bolí tělo. Tohle pochopením sebe zmizí...
 • Zlobení se na druhé
  Když člověk neví nic o sobě, pak má dojem, že mu druzí lidé dělají něco špatně. Ve chvíli, kdy pochopí, že vše, co dělají, on sám potřebuje k tomu, aby něco pochopil, tak se přestane zlobit, ale začne jim děkovat.
 • Pocit, že potřebuju někoho chytřejšího, aby mi radil
  Po přečtení našich ebooků už budeš vědět sám, co máš dělat, jak zlepšovat své vztahy a jak se udržovat zdravý. Už nebudeš potřebovat žádné další učitele, budeš všechno vědět sám.
Tyto ebooky si objednalo již 0 lidí!

Harmonické vztahy

podle Astrologie 9 Planet

Astrologie devíti planet je poměrně jednoduchá metoda, kterou může snadno pochopit každý a hlavně kterou může prakticky použít ve svém životě, aby jeho vztahy s druhými lidmi byly harmonické.

Můžeme tě ubezpečit, že během jejího čtení porozumíš, na jakém základě vlastně naše vztahy fungují, a především budeš vědět, co ty sám pro harmonizaci svých vztahů můžeš udělat.

A pak bude jen na tobě, zda to dělat budeš 😉

(ilustrační obrázek, jedná se o elektronickou knihu)

(ilustrační obrázek, jedná se o elektronickou knihu)

Zdraví těla a mysli

podle Astrologie 9 Planet

Navazuje na Harmonické vztahy podle astrologie devíti planet, především tím, že už se zde detailně nezabýváme teorií této metody, ale skutečně hlavně zdravotními otázkami podle jednotlivých prvků v pentagramu.

Objednáním e-booku ZTM spolu s HV tak ZÍSKÁŠ jedinečný KOMPLET, praktickou příručku nejen pro pochopení sebe, lidí okolo tebe a vztahů mezi vámi, ale také návod, jak s pomocí Astrologie devíti planet pochopit své zdraví fyzické i duševní, a jak se o něj starat.

Co říkají o eboocích čtenáři?

Dobrý den Miluško a Ivane, je mi 52 let. 29 let žiji s Kovem, se svým manželem, kterého nade vše miluji, ale netušila jsem, jak s ním zacházet! Je opravdu konzerva!!! Teď už se směju, ale několik let opravdu veselých nebylo… destrukčních, až mi byl nevěrný, trápila jsem se. Jenže v tom z čista jasna vy a vašich 9 planet – ÚŽASNÉ! Pusu, pusu, pusu, líbám vás a nedám na vás dopustit! Našla jsem to, co jsem nikdy nemohla ztratit, jen jsem se to bála používat, nevěděla jsem, jak. Jsem 9 Oheň. A teď? Zpívám si, řízený oheň je mou vášní, děkuji z celého srdce.
Ivana Štalcerová
Milí Matoušovi, tak jsem vám musela napsat. Již několik měsíců, asi možná i déle než rok, mi chodí od vás maily o harmonických vztazích, tak trošku jsem si říkala, že to jsou zas nějaké blbosti, že když se dva k sobě nehodí, tak to prostě nefunguje a nejde s tím nic dělat. Vaše zprávy jsem mazala, protože jsem jim prostě a jednoduše nevěřila. Dnes jsem si řekla, že si tedy jedno video pustím.... a ejhle dooost zajímavé ( musím se přiznat, že již pět elementů znám, i se tím někdy řídím ), ale vy máte trošku něco jiného v tom, že čísla jsou jinak přiřazené. Nikde jsem ale neslyšela, jak se k číslům dojde... Vysčítá se datum narození??? Potom by mi to bylo jasné jako pár facek.:-) i to sedí, udělala jsem celou rodinu aaaaaa...... Mohla bych se tady rozepisovat do alelůja, že by stránky nestačily. Děkuji vám za vaši zprávu a budu se těšit na zlepšení všeho 🙂
Ilona
Dobrý den paní Miluško, Moc děkuji za úžasný ebook Harmonické vztahy podle Astrologie devíti planet. Jsem prvek dřevo a skutečně jsem se tam našla. Je to opravdu moc skvělé. I Váš další ebook Zdraví těla a myslí podle A9P mě velice zaujal. Moc ráda bych ho získala v knižní podobě. Jsou tam zajímavá témata. Takže moc děkuji za Vaši skvělou práci a přeji vše dobré. S pozdravem
Marie Kopřivová

14 dní na vrácení peněz!

Jestli v eboocích nic užitečného nenajdeš, vrátíme ti peníze. Máš na to 14 dní. Důvěřujeme Ti.

Jaká je tedy cena ebooků?

Pro tvůj život - nedozírná! 😉 Nám stačí..

 • za HARMONICKÉ VZTAHY - 401 Kč bez DPH (485 Kč s DPH / 19 EUR)
 • za ZDRAVÍ TĚLA A MYSLI - 326 Kč bez DPH (395 Kč s DPH / 15 EUR)
 • za OBA ebooky (HV + ZTM) - 512 Kč bez DPH (620 Kč s DPH / 24 EUR)
  Zvýhodněná cena o 30%!

Upozornění:

 • Tyto e-knihy získáte POUZE stažením z internetu na základě odkazu, získaného emailem!
 • Jsou to elektronické soubory do počítače, tabletu nebo chytrého telefonu - soubory .pdf!
 • Není to tištěná kniha ani záznam na CD/DVD!

Možná ti ještě vrtá hlavou..

Co když tomu nebudu rozumět?

Příručky jsou opravdu tak jednoduché, že snad není možné jim nerozumět. Ale pokud se tak přece jen stane, můžeš se na nás obrátit mailem. Určitě tě nasměrujeme na další způsob, jak všechno pochopit a zapracovat do svého života.

Co když se mé vztahy přesto nezmění?

Vše, co prožíváme s druhými lidmi, ukazuje na to, jak zvládáme sami své životní výzvy a úkoly. Takže pokud se ti nebude dařit, tak prst zase zamiř na sebe a zabývej se tím, co dalšího můžeš udělat pro zlepšení ty sám. A také - buď trpělivý. Nic nejde hned.

Co když nepochopím svou nemoc?

Základ určitě pochopíš. A pokud se ztratíš ve svých diagnózách, tak není nic jednoduššího než nám napsat, my tě přesměrujeme k dalšímu jednoduchému pochopení tvé nemoci. Protože vždy je to jednoduché, jen souvislosti neznáme. My ti je ukážeme.

Jsem podle čínské astrologie jiný prvek, jak to?

Astrologie 9 planet určuje tvou základní životní energii. K tomu můžeš použít jakékoliv další diagnostické metody, kterými hledáš sebe. Třeba čínský horoskop nebo čínskou astrologii. Vše tvou základní energii, kterou určuje A9P doplňuje. Více vysvětleno je v ebooku.

Chtěla bych koupit ebook dceři

Jestli si myslíš, že zachráníš dceru z nefunkčních vztahů tím, že jí koupíš bez jejího vědomí ebook, tak to nedělej. Protože nevyžádané rady nikdo nemá rád. Kup si ho pro sebe!

Můžu ebooky šířit dál?

Je zakázáno kopírovat a rozdávat naše know-how. Používejte všechno pro sebe, můžete předávat vlastními slovy, ale nekopírovat. Děkujeme.

Objednávkový formulář

Do kolonky "JMÉNO",
napište, prosíme, jen KŘESTNÍ JMÉNO,
Na PŘÍJMENÍ slouží kolonka "PŘÍJMENÍ".
Děkujeme za pochopení.